Zasłony zaciemniające gotowe na przelotkach i na taśmie sklep Dalamand
Przygotuj magiczne Święta pełne blasku!!
 
zobacz ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE dostępne w naszym sklepie
 
* Ze względu na okres przedświąteczny realizacja zamówień może być nieznacznie opóźniona.
Z góry przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość
🌟

1–24 z 153 produktów

Zasłony zaciemniające

Zasłony zaciemniające jako alternatywa dla rolet i żaluzji

W przypadku mocno nasłonecznionych pomieszczeń szukamy różnych rozwiązań aby zatrzymać poranny chłód w domu. Zasłony w salonie i w sypialni to wspaniałe rozwiązanie w przypadku jeśli nie posiadamy rolet czy żaluzji. Wykonane są z grubszej tkaniny, nie przepuszczają światła i słonecznego ciepła, świetnie zaciemniają pomieszczenie. Dają również ochronę przed nieproszonymi spojrzeniami, dają prywatność i azyl. Wieczorem zapewniają intymną atmosferę, natomiast w dzień skutecznie chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi. Latem zapewniają ochronę przed słońcem, zimą zatrzymują ciepło w pomieszczeniu.

Zasłony gotowe zaciemniające – szybka zmiana aranżacji wnętrza

Najszybszym i najtańszym sposobem na ochronę pomieszczenia przed nagrzaniem są zasłony gotowe zaciemniające. Ze względu na różne rodzaje tkanin zaciemniających możemy wyróżnić m/y innymi zasłony welwetowe, zasłony blackout, zasłony welurowe. W naszym sklepie znajdziecie zasłony zaciemniające na przelotkach oraz zasłony na taśmie oraz zasłony na fleksach.

Zasłony gotowe dają możliwość szybkiej zmiany wystroju pomieszczenia. Dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu swobodnie dopasujesz je do swojego wystroju wnętrza. Dodatkowo zasłony sprawiają, że mieszkanie jest nie wspaniale urządzone. Dzięki grubszej tkaninie wyglądają wytwornie i elegancko.

Zasłony zaciemniające do sypialni

Dzięki odpowiednim zasłonom w sypialni czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Skutecznie zasłaniają okno przed ciekawskimi spojrzeniami, zapewniają maksimum prywatności. Stanowią również doskonałą dekorację okna. W połączeniu z pościelą bawełnianą oraz narzutą na łóżko będą wspaniałym dodatkiem do wystroju wnętrza. Zasłony zaciemniające do sypialni stanowią alternatywę dla rolet, paneli zaciemniających, czy żaluzji.

Zasłony zaciemniające do pokoju dziecięcego

Odpowiedni wystrój pokoju dziecięcego ma duże znaczenia dla dobrego samopoczucie dziecka. Ważne jest, aby dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowe. To w końcu w swoim pokoju spędza najwięcej czasu. Dlatego też warto zadbać o najdrobniejsze detale takie jak pościel dziecięca, poszewki dekoracyjne dziecięce oraz zasłony i firanki do pokoju dziecka. W przypadku pomieszczeń mniej nasłonecznionych świetnym rozwiązaniem będą lekkie zasłony do pokoju. Natomiast gdy pokój dziecka jest mocno nasłoneczniony lepiej sprawdzą się zasłony zaciemniające do pokoju dziecięcego. Zdecydowanie odizolują pomieszczenie przed promieniami słonecznymi oraz zabezpieczą przed nagrzaniem.