Zasłony z błyszczącym wzorem - ze złotym lub srebrnym nadrukiem
W dniach 08.08.2022.-16.08.2022. przebywamy na urlopie.
Zamówienia złożone w tym terminie będą zrealizowane po naszym powrocie. Dziękujemy za zrozumienie 😊

1–24 z 76 produktów

Zasłony z błyszczącym wzorem

SALE
SALE
SALE
58.90
SALE
SALE
SALE
58.90

Zasłony z błyszczącym wzorem

Zależy Ci na urządzeniu salonu w stylu glamour? Postaw na zasłony z błyszczącym wzorem, który świetnie wpasuje się w eleganckie wnętrze, a także nowoczesne czy tradycyjne. W ofercie posiadamy zasłony, na których nadruk jest na całej długości i jest zdecydowanie bardziej wyeksponowany. Dzięki temu wyglądają bardziej wytwornie i zdecydowanie bardziej się mienią. Dla osób, którym zależy na na odrobinie ekstrawagancji polecamy zasłony welwetowe z błyszczącym nadrukiem. Złoty lub srebrny kolor umieszczony jedynie na części zasłony delikatnie się mieni, nie przytłoczy pomieszczenia, a z pewnością je odmieni.

Zasłona welwetowa ze srebrnym nadrukiem z wyjątkowym motywem dekoracyjnym w postaci nadruku z geometrycznymi wzorami będzie pasowała do pomieszczenia, w którym są srebrne dodatki.

Zasłony welwetowe złote to propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze w eleganckim, szykownym stylu, jednak bez nadmiernych ozdób. Efekt mieniącej się tkaniny, w połączeniu ze złotym lub srebrnym nadrukiem sprawi, że zasłona wygląda niezwykle dekoracyjnie.