Zasłony błyszczące - ze złotym lub srebrnym nadrukiem

1–24 z 62 produktów

Zasłony błyszczące

PROMOCJA
PROMOCJA
Chwilowo brak
PROMOCJA
Chwilowo brak

Zasłony z błyszczącym wzorem
Zależy Ci na urządzeniu salonu w stylu glamour? Postaw na zasłony z błyszczącym wzorem, który świetnie wpasuje się w eleganckie wnętrze, a także nowoczesne czy tradycyjne. W ofercie posiadamy zasłony, na których nadruk jest na całej długości i jest zdecydowanie bardziej wyeksponowany. Dzięki temu wyglądają bardziej wytwornie i zdecydowanie bardziej się mienią. Dla osób, którym zależy na na odrobinie ekstrawagancji polecamy zasłony welwetowe z błyszczącym nadrukiem. Złoty lub srebrny kolor umieszczony jedynie na części zasłony delikatnie się mieni, nie przytłoczy pomieszczenia, a z pewnością je odmieni.

Zasłona welwetowa ze srebrnym nadrukiem z wyjątkowym motywem dekoracyjnym w postaci nadruku z geometrycznymi wzorami będzie pasowała do pomieszczenia, w którym są srebrne dodatki.

Zasłony welwetowe złote to propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze w eleganckim, szykownym stylu, jednak bez nadmiernych ozdób. Efekt mieniącej się tkaniny, w połączeniu ze złotym lub srebrnym nadrukiem sprawi, że zasłona wygląda niezwykle dekoracyjnie.