Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 kurier InPost wprowadził nowe zasady odbierania przesyłek kurierskich i paczkomatowych, a także zmienił formę sporządzania protokołów szkody, związaną z procedurą reklamacji. Więcej informacji tutaj
Odbiór paczek od kuriera odbywa się poprzez podanie kodu odbioru otrzymanego w wiadomości sms od InPost.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność podawanego w zamówieniu numeru telefonu.

Wyświetlanie 1–18 z 70 wyników

Chwilowo brak
Chwilowo brak
Chwilowo brak
Chwilowo brak
Chwilowo brak

Zasłony w stylu skandynawskim

Najmodniejsze zasłony w prostym stylu skandynawskim. Urzekają swoją prostotą i geometrycznymi wzorami, cechuje je minimalizm oraz pastelowe kolory, oddające surowy, mroźny skandynawski klimat. Gładkie, bez wzorów są doskonałym uzupełnieniem wzorzystych i barwnych firan.

Zasłony gotowe

W naszym sklepie wszystkie oferowane zasłony są gotowe do powieszenia. Starannie wykonane, dobrze obszyte, nie strzępią się – bardzo dobra jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Wykonane z wysokiej gramatury materiału oraz o gęstym splocie. Doskonała propozycja dla osób ceniących sobie dobrą jakość wykonania oraz wyjątkowe wzornictwo.

Wystrój okien

Stylowe i modne tworzą w każdym pomieszczeniu przytulną i ciepłą atmosferę. Okna często są wizerunkiem naszego mieszkania, nadają mu odpowiedniego stylu i klasy. Aby odmienić wygląd salonu czy sypialni wystarczy zmiana zasłon czy firan. Niewielkim kosztem jesteśmy w stanie całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia, nadać mu nowego stylu i charakteru.

Zasłony zaciemniające

Sprawiają, że mieszkanie jest nie tylko wspaniale urządzone, ale dają również ochronę przed nieproszonymi spojrzeniami, dają prywatność i azyl. Dzięki odpowiednim zasłonom czujemy się bezpiecznie.

Zasłony na przelotkach / na metalowych oczkach

Zmiana zasłon czy firan jest nie rzadko wyzwaniem dla wielu osób. Sen z powiek spędza równe powieszenie, ból ramion, karku i cierpnące ręce. Wykończone metalowymi przelotkami zasłony sprawiają, że ich zawieszenie jest łatwe i szybkie. Dziecinnie proste jest również równomierne rozłożenie powieszonych zasłonek. Zasłonki na przelotkach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i wygodę.