Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 kurier InPost wprowadził nowe zasady odbierania przesyłek kurierskich i paczkomatowych, a także zmienił formę sporządzania protokołów szkody, związaną z procedurą reklamacji. Więcej informacji tutaj
Odbiór paczek od kuriera odbywa się poprzez podanie kodu odbioru otrzymanego w wiadomości sms od InPost.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność podawanego w zamówieniu numeru telefonu.

Wyświetlanie 1–18 z 36 wyników

Narzuty pikowane do sypialni

Narzuty pikowane to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę i harmonię w sypialni. Elementem dekoracyjnym narzuty pikowanej jest samo pikowanie, które tworzy na całości prosty, powtarzający się wzór. Takie narzuty pikowane na łóżko, świetnie się sprawdzą również w pokoju młodzieżowym. Narzuta pikowana w geometryczne wzory będzie równie elegancko wyglądała w sypialni, jak i w salonie.

Narzuta pikowana dwustronna

Sypialnia jest miejscem w domu, które jest szczególnie nam bliskie, stanowi swoisty azyl na relaks i odpoczynek. Wybierając pościel do sypialni powinniśmy zadbać również o to czym ją nakryjemy i zabezpieczymy. Urządzając sypialnię dobieramy kolorystykę tekstyliów do ścian, do podłóg, a także według własnych preferencji. Jeśli lubimy zmiany lub połączenia kolorystyczne różnych barw to doskonale się sprawdzi tu narzuta pikowana dwustronna, czyli narzuta dwukolorowa. Dzięki niej sypialnia nigdy nie stanie się nudna, w każdej chwili przez prosty trik zmienimy jej wystrój.