Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 kurier InPost wprowadził nowe zasady odbierania przesyłek kurierskich i paczkomatowych, a także zmienił formę sporządzania protokołów szkody, związaną z procedurą reklamacji. Więcej informacji tutaj
Odbiór paczek od kuriera odbywa się poprzez podanie kodu odbioru otrzymanego w wiadomości sms od InPost.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność podawanego w zamówieniu numeru telefonu.

Wyświetlanie 1–18 z 71 wyników

Chwilowo brak
-8%
Chwilowo brak
-8%

Narzuta na łóżko – praktyczny dodatek do sypialni

Narzuty na łóżko stanowią wspaniały dodatek do sypialni, jak również do salonu. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób można odmienić wnętrze. We wnętrzach nowoczesnych, prostych, bez nadmiaru bibelotów świetnie sprawdzą się narzuty z wzorami. Dodadzą charakteru pomieszczeniu oraz zdecydowanie je odmienią. Narzuta na łóżko pełni również bardzo ważną funkcję ochronną. Zabezpiecza pościel przez zakurzeń i zabrudzeniem. Dzięki niej ograniczysz dostępny bakterii i roztoczy. Jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni alergika.

Narzuta dekoracyjna

Dla osób lubiących we wnętrzach proste, klasyczne wzornictwo, bez nadmiernej kolorystyki, lub w jednolitych kolorach, świetnie się sprawdzą narzuty pikowane. Doskonale spełnią swoją funkcję praktyczną, a dodatkowo ozdobią łózko w sypialni, a nawet w salonie. Do takich narzut dekoracyjnych należą narzuta z pomponami, w pastelowej kolorystyce, narzuta futrzana, miękka i miła w dotyku, a także narzuta z falbankami, które świetnie się sprawdzi również w pokoju dziecka.