Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz

Wyświetlanie 1–18 z 324 wyników

Tekstylia do domu

Niezależnie od stylu w jakim urządzamy swój dom czy mieszkanie, nie powinno zabraknąć w nich kilku dodatków dekoracyjnych. Jednymi z nich są tekstylia domowe, czyli różnego rodzaju narzuty, pledy, poszewki ozdobne na poduszki, obrusy, dywaniki, podkładki.
Tekstylia w naszym domu pełnią funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Przydatne są w każdym pomieszczeniu, a bez nich niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie się obejść. Producenci oferują nam wiele wzorów i kolorów, zróżnicowane są również ceny. Częste użytkowanie sprawia jednak, że tekstylia zwyczajnie się zużywają i musimy je wymieniać kupując nowe. Dlatego też, tak ważne jest abyśmy podczas zakupów dokonali dobrego wyboru, innymi słowy postawili na jakość.

Pościel i narzuty

W sypialni niezbędna jest dla nas odpowiednia pościel oraz narzuta na łóżko. To, z jakiego materiału wykonana jest pościel, pod którą śpimy, wpływa na komfort i jakość naszego snu. Przyjemna i miękka w dotyku tkanina zdecydowanie zachęci nas do spokojnego odpoczynku. Odpowiednio dobrane narzuty dekoracyjne będą stanowiły wspaniałe uzupełnienie w naszej sypialni.

Poszewki ozdobne i pledy

W salonie dekoracyjne poduszki są niewątpliwą ozdobą każdej sofy i kanapy. Są akcentem i wisienką na torcie przy urządzaniu wnętrza. W wspaniały sposób uzupełniają również narzuty w sypialni. Niewątpliwym plusem poszewek jest ich cena, ponieważ niskim kosztem możemy zupełnie zmieniać kolorystykę dekoracji pomieszczenia. Latem czy wiosną z pewnością sprawdzą się poszewki w kwiaty lub w pastelowych kolorach, jesienią czy zimą np czerwone poszewki na poduszki, lub świąteczne poszewkiw gwiazdki, płatki śniegu.

Pojemniki materiałowe

Porządkowanie dziecięcego pokoju stanowi dla nas nierzadko duże wyzwanie. Układanie, chowanie, segregowanie po zabawie i przy wciąż pojawiających się nowych zabawkach czy pluszakach. Niezmiernie pomocne będą przy tym pojemniki na zabawki, w których w łatwy sposób zaprowadzisz porządek w pokoju dziecka .