Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz

ŚWIECZNIK SZKLANY czy WAZON? czyli jeden produkt a wiele zastosowań

Świecznik szklany czy wazon

ŚWIECZNIK SZKLANY CZY WANON

Duże szklane świeczniki pięknie prezentują się na stole podczas przyjęcia weselnego, komunii czy podczas uroczystego obiadu. Jednak równie pięknie będą wyglądały w naszych domach, na stole czy komodzie. Każdorazowe umilą nam posiłki spędzane w gronie rodziny lub przyjaciół. Nadają pomieszczeniu przytulnego charakteru.

 

ŚWIECZNIK SZKLANY

Świecznik szklany pięknie wygląda z dużą świecą pieńkową. Kolor świecy nie ma znaczenia, przy bezbarwnym szkle każdy będzie wyglądał cudnie. Świecę dobieramy zarówno do stylu wnętrza, jak i naszego nastroju. Jeśli chcemy uzyskać subtelny nastrój z nutką elegancji, do szklanego świecznika włożymy białą świecę lub ecru, aby stworzyć romantyczny nastrój zastosujemy czerwoną lub bordową świecę.

SZKLANY WAZON

Duży świecznik szklany możemy również z powodzeniem wykorzystać jako wazon na kwiaty cięte. W większych świecznikach pięknie będą wyglądały duże kwiaty typu piwonie, w mniejszych np tulipany czy róże. Bardzo efektownie będą również wyglądały dekoracje z suszu, które możemy wykorzystywać przez cały rok. Piękny efekt uzyskamy również tworząc dekoracje pływające umieszczając w naczyniu, wypełnionym wodą, świeczki pływające, główki kwiatów lub płatki. Jesienią i zimą do świeczników możemy włożyć żołędzie, kasztany czy szyszki. Świecznik możemy również wykorzystać jako dekorację świąteczną na Boże Narodzenie, wkładając do niego gałązkę świerka, szyszki i suszone owoce.

ŚWIECZNIK SZKLANY CZY WANON

Świeczniki szklane – wazony mają bardzo szerokie zastosowanie. Co najważniejsze możemy je postawić zarówno na stylowych, drewnianych meblach, na stole w stylu rustykalnym, prostej, białej komodzie, na każdym parapecie okiennym.

ŚWIECZNIK SZKLANY CZY WANON

Taki świecznik szklany będzie nam służył przez cały rok. Jesienią i zimą jako lampion ze świecą, wiosną i latem jako wazon na kwiaty cięte, natomiast przez cały rok jako dekoracja pływająca.