1–24 z 64 produktów

SALE

Wnętrza w stylu tropikalnym

Czy marzysz czasem o tym, by przenieść się do ciepłych krajów i przez cały rok cieszyć się słońcem? Spełnienie tego marzenia nie jest łatwe, ale możesz wprowadzić nieco egzotyki do swojego domu i poczuć gorący klimat południa siedząc na kanapie w swoim salonie.

Firany i zasłony w liście

Zasłony w liście monstery czy palmy to doskonały sposób na to, by Twoje mieszkanie stało się przytulne i pełne ciepła. Dostępne są one w wielu różnych wersjach, co pozwala dopasować kolorystykę do pomysłu na aranżację i zdecydować, czy wzór tropikalny będzie jej motywem przewodnim, czy raczej dodatkiem uzupełniającym.

W naszym sklepie znajdziesz ciemnozielone zasłony w liście palmy, w kwiaty czy z flamingami, które na pewno nie pozostaną niezauważone. Jeśli nie jesteś gotowy na tak mocne akcenty tropikalne we wnętrzu, to lepsza będzie firana w liście monstery, bardzo delikatna i pozostająca tłem dla innych elementów aranżacji wnętrza.

Styl tropikalny w pokoju dziecięcym

Różowe flamingi, leniwce, ananasy czy kaktusy to tylko niektóre wzory tropikalne, które pojawiają się w formie wzoru na dodatkach do pokoju dziecięcego. Proponujemy kosze na zabawki w palmy, kosmetyczki we flamingi czy pościel dla dzieci w tropikalne wzory. Dzięki nim pokój dziecięcy stanie się niczym dżungla, a dzieci z radością będą spędzać z nim czas.

Tropikalne dodatki do domu – co jeszcze warto wybrać?

Wśród tropikalnych dodatków do domu na uwagę zasługuje pościel w liście tropikalne. Możesz wybrać pościel w liście monstery czy palmy, a dla dzieci polecamy pościel z leniwcem, która doskonale będzie wyglądać w pokoju dziecięcym. Dodatkiem do nich mogą być poduszki w tropikalne wzory, które pozwolą zachować klimat tropikalny wnętrza nawet wtedy, gdy łóżko będzie zaścielone.

Proponujemy również tropikalne dodatki do jadalni. Wybierz obrus w tropikalne liście, podkładki na stół czy wspomniane wcześniej zasłony i firany w liście. Dzięki nim Twoje mieszkanie stanie się modne i wpisze się w aktualne trendy wnętrzarskie, w których styl tropikalny ma swoje ważne miejsce.