Styl tropikalny we wnętrzu | Salon i sypialnia w stylu tropikalnym

1–24 z 37 produktów

Styl tropikalny

PROMOCJA
PROMOCJA

Wnętrze w stylu tropikalnym

Czy marzysz czasem o tym, by przenieść się do ciepłych krajów i przez cały rok cieszyć się słońcem? Spełnienie tego marzenia nie jest łatwe, ale możesz wprowadzić nieco egzotyki do swojego domu i poczuć gorący klimat południa siedząc na kanapie w swoim salonie. Urządzając wnętrze w stylu tropikalnym masz pewność, że będzie ono pełne przytulności i ciepła. Feeria barw i mnogość wzorów, od poszewek ozdobnych w liście, przez zasłony tropikalne w liście i zwierzęta, po dekoracyjne firany w liście palmy.

Firany i zasłony w liście

Zasłony w liście monstery czy palmy to doskonały sposób na to, by Twoje mieszkanie stało się przytulne i pełne ciepła. Dostępne są one w wielu różnych wersjach, co pozwala dopasować kolorystykę do pomysłu na aranżację i zdecydować, czy wzór tropikalny będzie jej motywem przewodnim, czy raczej dodatkiem uzupełniającym.

W naszym sklepie znajdziesz ciemnozielone zasłony w liście palmy, w kwiaty czy z flamingami, które na pewno nie pozostaną niezauważone. Jeśli nie jesteś gotowy na tak mocne akcenty tropikalne we wnętrzu, to lepsza będzie firana w liście monstery, bardzo delikatna i pozostająca tłem dla innych elementów aranżacji wnętrza.

Tropikalne dodatki do domu – co jeszcze warto wybrać?

Wśród tropikalnych dodatków do domu na uwagę zasługuje pościel w liście tropikalne. Możesz wybrać pościel w liście monstery czy palmy, pościel w egzotyczne kwiaty oraz pościel z dzikimi zwierzętami. Dodatkiem do nich mogą być poduszki w tropikalne wzory, które pozwolą zachować klimat tropikalny wnętrza nawet wtedy, gdy łóżko będzie zaścielone. Poszewki dekoracyjne w stylu tropikalnym można wykorzystać nie tylko w sypialni, ale również w salonie. Oferujemy poszewki w liście, poszewki tropikalne z papugami oraz poszewki dzikie zwierzęta.

Proponujemy również tropikalne dodatki do jadalni. Wybierz obrus w tropikalne liście, podkładki na stół czy wspomniane wcześniej zasłony i firany w liście. Dzięki nim Twoje mieszkanie stanie się modne i wpisze się w aktualne trendy wnętrzarskie, w których styl tropikalny ma swoje ważne miejsce.