Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz

Showing 1–24 of 92 results

Butelkowa zieleń we wnętrzu

Butelkowa zieleń to kolor, który znakomicie przełamuje wszelkie szarości w domu. Zbyt duża ilość tego koloru może być przytłaczająca, dlatego też butelkowa zieleń świetnie się sprawdzi jako dodatek do wszelkiego rodzaju tekstyliów domowych. Zasłony w kolorze butelkowej zieleni i poduszki dekoracyjne to coś co przoduje w dodatkach w tym kolorze.

Zielone zasłony – z wzorem i bez

Proponujemy zielone zasłony gładkie i w zasłony tropikalne liście. Te pierwsze z pewnością spodobają się osobom lubiącym prostotę, te drugie zaś przypadną do gustu wszystkim, którzy chcieliby połączyć dwa modne trendy wnętrzarskie. Dzięki nim nie muszą zastanawiać się, czy wybrać zasłony w liście tropikalne czy może zasłony butelkowa zieleń bez wzoru.

Butelkowa zieleń ze złotem

Połączenie butelkowej zieleni ze złotem daje niesamowity efekt wizualny, sprawia, że wnętrze nabiera szyku i blasku. Proponujemy zasłony butelkowa zieleń ze złotem oraz poszewki dekoracyjne ze złotym nadrukiem.

Obrusy na stół w odcieniach zieleni

Aby przełamać codzienność posiłków warto zadbać o ozdobne nakrycie stołu. Tu świetnie sprawdzi się obrus do jadalni butelkowa zieleń. Mamy dla Ciebie obrusy tropikalne liście, obrusy w kolorze butelkowej zieleni szkicowane liście, a także obrusy z dodatkiem innych kolorów.

Butelkowa zieleń dodatki do sypialni

Kolor zielony w sypialni może pojawić się nie tylko na zasłonach czy poduszkach, ale również na pościeli. Możesz wybrać pościel ciemna zieleń w kwiaty lub elegancką pościel glamour z ornamentami. Każda z tych pościeli ożywi Twoją sypialnię i pozwoli stworzyć przyjemny klimat, najlepszy do wieczornego odpoczynku.