Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz
Ze względu na okres urlopowy mogą wystąpić nieznaczne opóźnienia w realizacji zamówień. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa zamówienie zostało jak najszybciej zrealizowane.
Za niedogodności przepraszamy.

Wyświetlanie 1–18 z 60 wyników

Odpowiednio dobrana pościel zapewni nam komfort spokojnego snu i wygodnego odpoczynku. Dodatkowo piękna, elegancka pościel lub pościel z nadrukiem sprawi, że wnętrze sypialni nabierze zupełnie innego wymiaru.

Pościel 200×220 bawełniana

Pościel 200×220 to idealne rozwiązanie dla pary, przeznaczona jest na duże łóżko. Dzięki różnorodności wzorów pościeli możemy dobrać pościel w zależności od upodobań, jak i wystroju sypialni. W końcu jest to miejsce osobiste, intymne, które jest naszym azylem. Aby odpocząć i spokojnie się wyspać pościel powinna być wygodna, miła w dotyku i nie podrażniać skóry.

Pościel bawełniana dla pary

Najlepszym wyborem pościeli dla dwojga jest pościel bawełniana, naturalna, oddychająca. Pościel wysokiej jakości nie uczula i nie farbuje. Dlatego też będzie idealnym rozwiązaniem w sypialni. Kolor i wzór pościeli zależy od gustu i wystroju sypialni. Jednak mnogość wzorów pościeli 200×220 do sypialni pozwala na wybranie odpowiedniego wzoru dla siebie i bliskiej osoby.

Pościel dwustronna

Pościel dwustronna to świetne rozwiązanie dla osób lubiących zmiany. Kupując jedną pościel mamy dwie możliwości aranżacji sypialni. Pomimo, iż kolorystyka znacząco się nie zmieni to jednak dwustronna pościel daje nam możliwość zmiany wyglądu sypialni.

Pościel 220×200 nowoczesne wzory

Nowoczesne wzory urzekają swoją prostotą i uniwersalnością. Cechuje je minimalizmem i niejednokrotnie pastelowe kolory. Pościel w stylu skandynawskim wyglądem oddaje surowy, mroźny skandynawski klimat. Nowoczesna pościel często jest połączona z oryginalnym, niebanalnym wzornictwem. Uniwersalność i nowoczesność posiada również pościel w geometryczne wzory.