Pościel 220x200 dla dwojga, dwustronna pościel bawełniana, elegancka
Przygotuj magiczne Święta pełne blasku!!
 
zobacz ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE dostępne w naszym sklepie
 
* Ze względu na okres przedświąteczny realizacja zamówień może być nieznacznie opóźniona.
Z góry przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość
🌟

1–24 z 59 produktów

Pościel 220x200

Pościel 220×200 bawełniana

Pościel 200×220 to idealne rozwiązanie dla pary, przeznaczona jest na duże łóżko. Dzięki różnorodności wzorów pościeli możemy dobrać pościel w zależności od upodobań, jak i wystroju sypialni. W końcu jest to miejsce osobiste, intymne, które jest naszym azylem. Aby odpocząć i spokojnie się wyspać pościel powinna być wygodna, miła w dotyku i nie podrażniać skóry.

Pościel bawełniana dla pary

Najlepszym wyborem pościeli dla dwojga jest pościel bawełniana, naturalna, oddychająca. Pościel wysokiej jakości nie uczula i nie farbuje. Dlatego też będzie idealnym rozwiązaniem w sypialni. Kolor i wzór pościeli zależy od gustu i wystroju sypialni. Jednak mnogość wzorów pościeli 200×220 do sypialni pozwala na wybranie odpowiedniego wzoru dla siebie i bliskiej osoby.

Pościel dwustronna

Pościel dwustronna to świetne rozwiązanie dla osób lubiących zmiany. Kupując jedną pościel mamy dwie możliwości aranżacji sypialni. Pomimo, iż kolorystyka znacząco się nie zmieni to jednak dwustronna pościel daje nam możliwość zmiany wyglądu sypialni.

Pościel 220×200 nowoczesne wzory

Nowoczesne wzory urzekają swoją prostotą i uniwersalnością. Cechuje je minimalizm i niejednokrotnie pastelowe kolory. Nowoczesna pościel często jest połączona z oryginalnym, niebanalnym wzornictwem. Uniwersalność i nowoczesność posiada również pościel w geometryczne wzory.

Pościel w glamour czyli pościel elegancka zdobiona wytwornymi wzorami, niejednokrotnie zdobiona jest srebrnym lub złotym nadrukiem. Dzięki niemu sypialnia nabiera szyku i elegancji. Jest to pościel, która idealnie nadaje się na prezent.