Pościel 140x200 bawełniana, w geometrycznych wzorach, z nadrukiem

13 produktów

Pościel 140×200 idealna pościel dla jednej osoby

Odpowiednio dobrana pościel zapewni nam komfort spokojnego snu i wygodnego odpoczynku. Dodatkowo piękna i stylowa pościel sprawi, że sypialnia nabierze zupełnie innego wymiaru.

Pościel bawełniana 140×200

Pościel 140×200 dedykowana jest dla jednej osoby, na łóżko pojedyncze, dlatego też w komplecie jest 1 poszewka na kołdrę i 1 na poduszkę. Różnorodność wzorów w tym rozmiarze pozwala dobrać pościel dla osoby dorosłej, jak i pościel dla młodzieży. Jest to również najczęstszy rozmiar pościeli dziecięcej. Nadaje się zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku szkolnych. Pościel dla najmłodszych występuje w kolorowych wzorach, z ulubionymi bohaterami oraz postaciami z bajek. Dla dzieci w wieku szkolnym oferujemy pościel gładką lub pościel z geometrycznymi wzorami.

Jaka pościel jest najlepsza?

Najlepszym wyborem pościeli jest pościel bawełniana, naturalna, oddychająca. Kolor i wzór pościeli zależy od indywidualnych upodobań jej użytkownika, od płci i wieku. Może to być jednobarwna pościel bawełniana lub w prostym wzorze pościel w stylu skandynawskim. Dla osób, które lubią barwną sypialnię zdecydowanie bardziej sprawdzi się pościel z kolorowym nadrukiem.