Kołdry i poduszki - wyposażenie sypialni, wysokiej jakości produkty

8 produktów

Kołdry do sypialni

Kołdra to nieodłączny element wyposażenia sypialni, który zdecydowanie wpływa na jakość naszego snu. Dlatego też warto zadbać o odpowiednią kołdrę, z której będziemy zadowoleni i która posłuży nam przez długie lata. W naszym sklepie Dalamand.pl oferujemy kołdry całoroczne, które są bardzo dobrej jakości i które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kołdra z wypełnieniem silikonowym

Oferowane przez nas kołdry posiadają wypełnienie silikonowe, dzięki temu są jednocześnie ciepłe i przewiewne. Dobrej jakości wypełnienie silikonowe sprawia, że kołdra jest sprężysta i miękka, przez długi czas zachowuje swoje walory użytkowe. Kołdra nie zbija się i długo zachowuje swoje właściwości.

Kołdra z wypełnieniem silikonowym jest to kołdra polecana alergikom – przeciwdziała rozwojowi mikroorganizmów, roztoczy kurzu domowego, grzybów oraz pleśni.

Poduszki z wypełnieniem

Poduszki z wypełnienie silikonowym są niezwykle sprężyste i miękkie. Polecane są dla alergików, ze względu na ich skład i przeciwdziałaniu roztoczom i rozwojowi pleśni. Oferujemy poduszki zarówno jako wypełnieniem poszewek dekoracyjnych, jak i poszewek pościelowych, które są częścią kompletów pościeli.