Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz

POMYSŁY NA PREZENTY GWIAZDKOWE – praktyczny, trafiony prezent

Pomysły na prezenty Gwiazdkowe – praktyczny, trafiony prezent

Święta tuż tuż i powoli zastanawiamy się nad prezentami dla bliskich osób. Pewnie nie jeden raz okazało się, że prezent, który wręczaliście okazał się “prezentem nietrafionym”, a mina obdarowanego bezcenna!
Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji może warto pomyśleć o praktycznym prezencie, nietuzinkowym, pięknym, ale przede wszystkim przydatnym. Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, dlatego wybrałam kilka propozycji na prezent, który z pewnością przyda się w każdym domu. Niektóre z prezentowanych produktów mają charakter na tyle uniwersalny, że będą pasowały do każdego stylu domu czy mieszkania.

PUDEŁKA I SKRZYNECZKI

Dla osób zorganizowanych i lubiących mieć wszystko w jednym miejscu. Najlepsze pomysły na prezenty Gwiazdkowe wymagają jednak odrobinę zastanowienia. Przede wszystkim zajrzyjcie w zakamarki swojej pamięci, co tak naprawdę będzie potrzebne osobie, dla której chcecie kupić prezent.

CERAMIKA KUCHENNA

Niezastąpiona przy porannej kawie czy popołudniowej herbacie. Filiżanki dla smakosza herbacianego świata, mlecznik i cukiernica dla konesera kawy, a może pojemniki, które są tak niezastąpione w kuchni?

TACE DEKORACYJNE

Potrzebne przy zorganizowaniu każdego przyjęcia, obiadu rodzinnego czy świątecznego wspólnego posiłku. Oprócz tego, że są bardzo praktyczne i pomocne, bo kto z nas lubi robić kilometry do kuchni, pięknie wyglądają i z powodzeniem mogą posłużyć jako dodatek dekoracyjny na stole, czy szafce.

TABLICE MEMO

Coś dla zapominalskich i dla tych, którzy nie korzystaja z “przypominacza” ustawianego w telefonie. Ile razy zdarzyło Wam się zostawiać karteczki dla dzieci, czy męża na stole, blacie kuchennym czy szafce nocnej? A ile razy takie karteczki zostały niezauważone? A może zdarza Wam się zostawiać karteczki samym sobie? Taka tablica to super gadżet do zostawiania wiadomości i robienia notatek.

Mimo, że w sklepach zatrzęsienie produktów, mnóstwo propozycji, promocja przegania jedna drugą, ilość towarów nie jednokrotnie nas przeraża, to nadal stoimy przed dylematem co wybrać na prezent. Znacie to? Te pytania w głowie: “czy to aby na pewno się jej spodoba?”, “czy będzie zadowolony?”, “czy mama nie ma już czegoś podobnego?”, albo “co kupić, jak ma już chyba wszystko?”. Pod spodem kilka propozycji, które jednak mogą być tym trafionym, oryginalnym, albo po prostu upominkiem, który nie narazi nas na niezadowolenie osoby obdarowanej.

LUŹNE POMYSŁY

38.00 32.00