Płatność i dostawa

Sposoby płatności

Aby uprzyjemnić Państwu zakupy w naszym sklepie udostępniliśmy klika form płatności.

Przelew online imoje – system płatności internetowych (szybkie przelewy), kartami oraz BLIK. Płatności dokonywane przez bramkę płatniczą online zapewniają natychmiastowy przekaz pieniędzy na nasze konto, dzięki temu możliwa jest natychmiastowa transakcja i wysyłka nawet w tym samym dniu. Więcej informacji o płatnościach online imoje

Przelew bankowy online Tpay – system płatności internetowych (szybkie przelewy). Przelew online zapewnia natychmiastowy przekaz pieniędzy na nasze konto, dzięki temu możliwa jest natychmiastowa transakcja i wysyłka nawet w tym samym dniu. Więcej informacji o płatnościach online Tpay

Płatność zwykłym przelewem – po złożeniu zamówienia należy wpłacić należność na wskazany w mailu nr konta bankowego. Paczka zostanie wysłana w ciągu 24h od zaksięgowania przelewu na naszym koncie.

Dane do przelewu:
Belaver s.c Katarzyna Kuciewicz, Ryszard Kuciewicz
ul. Zielona 6, 34-325 Łodygowice
ING Bank Śląski S.A. 82 1050 1070 1000 0092 8117 1745

Płatność za pobraniem – realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą jego potwierdzenia. Kwota jaką należy zapłacić przy odbiorze przesyłki będzie podana w mailu, jaki otrzymają Państwo po złożeniu zamówienia. Paczka zostanie wysłana w ciągu 24h.
Płatność przy odbiorze – płatności dokonują Państwo w momencie odbioru osobistego zakupionych produktów. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odbiór osobisty. O chęci odbioru osobistego prosimy nas poinformować mailowo.

Koszty dostawy

Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost oraz paczkomatów InPost

Koszt przesyłki kurierskiej przy płatności PRZELEWEM lub PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNEJ – 14zł
Koszt przesyłki kurierskiej ZA POBRANIEM – 20zł

Koszt przesyłki do paczkomatu przy płatności PRZELEWEM lub PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNEJ – 12zł

Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Po otrzymaniu paczki należy sprawdzić w obecności kuriera czy paczka nie została uszkodzona. W przypadku uszkodzeń mechanicznych należy wraz z kurierem spisać protokół reklamacyjny.

Koszty przesyłki jest jeden dla całego zamówienia.

Koszt dostawy zamówień powyżej 299 zł GRATIS.

Możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w siedzibie naszej firmy. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!

Termin realizacji

Zamówienia z terminem realizacji 24h realizujemy w ciągu 24h. Przy płatności przelewem paczki wysyłany w ciągu 24h od zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Przy płatności za pobraniem – 24h po zatwierdzeniu zamówienia. Przy płatnościach online (szybkie przelewy) – 24h po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu płatności.
Zamówienia z terminem realizacji 3 dni realizujemy w najszybszym możliwym czasie, przy czym termin realizacji liczony jest od pierwszego dnia roboczego przypadającego po dniu, w którym nastąpiło zamówienie. Przy płatności przelewem termin ten liczony jest od momentu zaksięgowania płatności.

Zamówienia i wysyłka paczek realizowana jest w dni robocze. Przesyłki dostarczane są najpóźniej w drugim dniu roboczym od dnia nadania. W e-mailu potwierdzającym realizację zamówienia, Kupujący otrzymuje nr przesyłki, dzięki któremu może monitorować drogę zamówionych towarów.

Zamówienia z terminem realizacji 3 dni do 7 dni będą realizowane najszybciej jak tylko to możliwe. Termin realizacji liczony jest od pierwszego dnia roboczego przypadającego po dniu, w którym nastąpiło zamówienie. O wysyłce produktów z terminem realizacji 3-7 dni będą Państwo na bieżąco informowani. W przypadku gdy termin realizacji zamówienia miałby się wydłużyć, skontaktujemy się z Państwem mailowo.

W przypadku produktów „na zamówienie” przybliżony termin realizacji zamówienia podany jest przy konkretnym produkcie.

Więcej informacji na temat składania i realizacji zamówienia znajduje się w REGULAMINIE SKLEPU