Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 kurier InPost wprowadził nowe zasady odbierania przesyłek kurierskich i paczkomatowych, a także zmienił formę sporządzania protokołów szkody, związaną z procedurą reklamacji. Więcej informacji tutaj
Odbiór paczek od kuriera odbywa się poprzez podanie kodu odbioru otrzymanego w wiadomości sms od InPost.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność podawanego w zamówieniu numeru telefonu.

Chwilowo brak
Chwilowo brak
Chwilowo brak

Organizery podróżne

Organizery podróżne, które z całą pewnością przydadzą się w każdej podróży, są idealne na wakacje, wczasy i obozy, kilkudniowe wycieczki czy delegacje. Dzięki organizerom pakowanie stanie się przyjemniejsze, wszystkie przedmioty w walizce będą poukładane, na swoim miejscu, łatwe do odnalezienia. Nie ma obaw, że wyprasowane ubrania będą pogniecione. Dzięki takiemu zestawowi pozbędziesz się problemu z bałaganem w torbie podróżnej, walizce czy plecaku turystycznych.

Organizery idealnie sprawdzają się również w szafach i garderobach. Pomagają utrzymać porządek, a umieszczone w nich rzeczy nie kurzą się i nie gubią.

Wodoodporne, funkcjonalne, z przegródkami, organizery przydatne w podróży i w domu. Posiadają dodatkowe kieszonki i schowki na wartościowe przedmioty czy kosmetyki. Szeroka gama kolorystyczna.