Dalamand.pl - dekoracje, wystrój wnętrz
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 kurier InPost wprowadził nowe zasady odbierania przesyłek kurierskich i paczkomatowych, a także zmienił formę sporządzania protokołów szkody, związaną z procedurą reklamacji. Więcej informacji tutaj
Odbiór paczek od kuriera odbywa się poprzez podanie kodu odbioru otrzymanego w wiadomości sms od InPost.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność podawanego w zamówieniu numeru telefonu.

Wyświetlanie 1–18 z 79 wyników

Kosze, pojemniki

Materiałowe pojemniki są idealnym rozwiązaniem, aby zaprowadzić porządek w pokoju dziecięcym, salonie, czy łazience. Nie zajmują wiele miejsca, są łatwe do złożenia oraz do czyszczenia. Dostępność różnorodnych wzorów sprawia, że bez problemu można je dopasować do wystroju każdego wnętrza.

Pojemnik na zabawki do pokoju dziecięcego

Materiałowy kosz na zabawki lub pluszaki będzie praktycznym rozwiązaniem w pokoju dziecięcym. Taki pojemnik pomoże uporządkować ulubione zabawki Twojego dziecka. Dzięki niemu można bez problemu zaprowadzić porządek i trzymać wszystkie rzeczy w jednym miejscu. Dodatkowo będzie świetną dekoracją w pokoju.

Materiałowy kosz na pranie

Świetne rozwiązanie do łazienki. Bardzo łatwy w składaniu, opróżnionego można przechowywać w dowolnym miejscu. Idealny w podróży i na wyjazdach. Wszędzie można go ze sobą zabrać.

Pojemnik na koce i poduszki

Pojemnik, w którym z powodzeniem schowasz koce, pledy i poduszki. Nie zajmują wiele miejsca, a będą stanowić ciekawy akcent dekoracyjny w salonie.