Firany krótkie do kuchni lub pokoju dziecięcego | Dalamand.pl
Przygotuj magiczne Święta pełne blasku!!
 
zobacz ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE dostępne w naszym sklepie
 
* Ze względu na okres przedświąteczny realizacja zamówień może być nieznacznie opóźniona.
Z góry przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość
🌟

1–24 z 113 produktów

Firany krótkie

Firany krótkie do kuchni

Firana do kuchni będzie idealną dekoracją okna kuchennego. Jest praktyczna, gdyż nie sięga do podłogi, a to pozwala na jej dłuższe użytkowanie. Nie zasłania grzejnika oraz nie sięga blatu kuchennego, dzięki czemu zachowujemy jej czystość. Posiadamy firany gładkie i firany z delikatnym wzorem, które świetnie sprawdzają się w nowoczesnych pomieszczeniach, firany w kwiaty, które będą świetną dekoracją tradycyjnego wnętrza. Dostępne są proste firanki do kuchni oraz firanki w łuk.

Firany w pokoju dziecięcym i młodzieżowym

Firana krótka sprawdzi się również jako firana do pokoju dziecięcego. Jest dokładnie dopasowana do długości okna, dzięki temu nie zajmuje przestrzeni oraz nie zasłania grzejnika. Zyskuje się dzięki temu miejsce na zabawki, biurko lub szafki. 

Firanki nowoczesne do pokoju krótkie

Oferujemy dużo wzorów nowoczesnych firan krótkich do pokoju – salonu lub sypialni. W połączeniu z firankami długimi tworzą niebagatelną kompozycję. Firanki z wzorami w paski, firanki gładkie, firanki w kwiaty lub firanki panelowe to tylko niektóre ze wzorów jakie oferujemy w sklepie.