Pojemniki na zabawki, organizery do pokoju dziecięcego Dalamand
Przygotuj magiczne Święta pełne blasku!!
 
zobacz ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE dostępne w naszym sklepie
 
* Ze względu na okres przedświąteczny realizacja zamówień może być nieznacznie opóźniona.
Z góry przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość
🌟

1–24 z 51 produktów

Pojemniki na zabawki

Pojemniki do przechowywania zabawek – jaki wybrać?

Dzieci posiadają często wiele zabawek. Utrzymanie porządku w ich pokoju nierzadko nastręcza trudności. Gdy każdy cm2 powierzchni podłogi zajmują maskotki, klocki, lalki i autka, stwarza to zagrożenie dla bezpieczeństwa naszej pociechy. Młody człowiek łatwo może się o coś potknąć. Ponadto bałagan w pokoju dziecięcym uniemożliwia znalezienie konkretnych rzeczy.

Z pomocą przychodzi materiałowy organizer na zabawki. Pozwala on podzielić rzeczy dziecka na różne kategorie, a następnie umieścić je w szafie. W ten sposób zajmują one znacznie mniej miejsca. Materiałowy pojemnik na zabawki może mieć formę prostopadłościanu lub walcowatego worka do szafy. Wykonany może być z filcu i zdobiony wizerunkiem zwierzątka, co dodatkowo urozmaici wystrój pokoju dziecka. Pojemnik na pluszaki może być również wykonany z brezentu bawełnianego co pozwala na łatwe i szybkie jego czyszczenie. Wszystkie rozwiązania umożliwiają przechowywanie różnych rzeczy. Zmieścimy w nich zarówno zabawki, jak i odzież dziecięcą posegregowaną na poszczególne kategorie oraz pluszaki.

Materiałowy organizer dla dzieci – wygodne i praktyczne rozwiązanie

Materiałowy kosz dla dzieci jest dostępny w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Poszczególne modele różnią się też wykorzystanym wzorem. Panda, liście, miś, kaktusy czy motywy kwiatowe to tylko niektóre z propozycji oferowanych przez Dalamand. Worki do szafy są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Pomieszczą wszystkie rzeczy, które aktualnie nie są używane, a dodatkowo zabezpieczą przed kurzeniem się i wilgocią.