Narzuty na łóżko dla dzieci - narzuty młodzieżowe | Dalamand.pl

1–24 z 89 produktów

Narzuty

Narzuty do pokoju dziecięcego – jak wybrać odpowiednią?

Narzuty na łóżko dziecięce wnoszą do pokoju młodego człowieka przytulną atmosferę. To najprostszy sposób, aby odmienić wystrój wnętrza. Narzuta z pomponami może zostać tak spektakularnie ułożona, iż sama w sobie będzie stanowiła element przykuwający wzrok. Do dyspozycji mamy tekstylia wykonane z odmiennych materiałów, które różnią się fakturą, kolorami oraz elementami ozdobnymi. Narzuty jednokolorowe sprawdzą się w pokoju nastolatka, który wyrósł już z bajek i bardzo chce zaznaczyć swoją dorosłość. Dobrze, aby ich odcień współgrał z pozostałymi dekoracjami pokoju młodzieżowego. Jeśli zależy nam na bardziej spektakularnym efekcie, warto postawić na narzuty pikowane dwukolorowe lub narzuty z falbanami. Oba wspomniane modele wyróżniają się przemyślanym detalem. Aranżacja pokoju dziecięcego powinna podążać za zmieniającymi się potrzebami młodego człowieka. Gdy dziecko dorasta, wprowadza się dodatkowe meble, które mają uczynić wnętrze bardziej funkcjonalnym. Narzuty na fotel sprawią, że ten nabierze przytulności i stanie się ulubionym miejscem do relaksu młodego człowieka.

Jeśli chcemy, aby pościel dziecka dłużej zachowała świeżość i czystość, to doskonałym rozwiązaniem jest narzuta na łóżko dziecięca. Spełni zamierzoną funkcję ochronną, narzuta świetnie udekoruje dziecięcy pokój. Narzuty na łóżko dla dzieci są niezwykle kolorowe, barwne, z różnorodnymi wzorami.

Narzuty młodzieżowe

Dla starszych dzieci sprawdzą się narzuty do pokoju młodzieżowego. Narzuty dedykowane dla młodzieży projektowane są z myślą o upodobaniach i preferencjach kolorystycznych młodych ludzi. Nowoczesne wzory narzuty, modne kolory z pewnością będą wspaniałym akcentem dekoracyjnym.