Narzuty na łóżko dla dzieci - narzuty młodzieżowe | Dalamand.pl

1–24 z 52 produktów

Narzuta do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to swoisty azyl dla dziecka. Pełni funkcję fortecy, cichego kącika do nauki, zabawy czy chwili dla siebie. Jest również świetnym miejscem na wszelaką zabawę z wykorzystywaniem niezbędnych, nie rzadko brudzących, akcesoriów.

Jeśli chcemy, aby pościel dziecka dłużej zachowała świeżość i czystość, to doskonałym rozwiązaniem jest narzuta na łóżko dziecięca. Spełni zamierzoną funkcję ochronną, narzuta świetnie udekoruje dziecięcy pokój. Narzuty na łóżko dla dzieci są niezwykle kolorowe, barwne, z różnorodnymi wzorami.

Narzuty młodzieżowe

Dla starszych dzieci sprawdzą się narzuty do pokoju młodzieżowego. Narzuty dedykowane dla młodzieży projektowane są z myślą o upodobaniach i preferencjach kolorystycznych młodych ludzi. Nowoczesne wzory narzuty, modne kolory z pewnością będą wspaniałym akcentem dekoracyjnym.

Narzuta na łóżko dla chłopca może być gładkich kolorach lub odważnych wzorach, narzuta na łóżko dla dziewczynki to połączenie pastelowych kolorów z bajkowymi, słodkimi wzorami. Niebanalne wzory na narzucie zachęcą młodzież do ścielenia łóżka.