Komplety pościeli dla dzieci idealne do pokoju dziecięcego

1–24 z 38 produktów

SALE

Komplety pościeli dla dzieci

Sen jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na każdą sferę w rozwoju dziecka. Równie ważne jest na czym dziecko sypia oraz pod jaką pościelą. Pościel dla dzieci przedszkolnych i starszych dostępna jest w dwóch rozmiarach: pościel dla dzieci 140×200 i pościel dla dzieci 160×200. Różnorodność wzorów pościeli dziecięcej pozwala na wybranie odpowiedniej pościeli zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. W naszym sklepie znajdziecie również pościel w uniwersalnych wzorach.

Najlepszą pościelą dla dzieci jest pościel bawełniana, 100% naturalna, oddychająca, antyalergiczna. Równie ważne jest aby pościel dla dzieci posiadała niezbędne atesty, aby nie podrażniała skóry i nie farbowała.

Odpowiednio dobrana pościel zapewni dziecku zdrowy i spokojny sen oraz uzupełni dawkę energii na następny dzień. Dodatkowo spanie z pościelą w ulubionym kolorze oraz z ulubionym bohaterem sprawi, że dziecko będzie szczęśliwe i uśmiechnięte.

W naszym sklepie znajdziesz również pościel w kolorze różowym, czerwonym, niebieskim. Dla wielbicielki kucyków znajdziesz pościele z jednorożcami i tzn pościel unicorn. Dla tancerek dostępna jest pościel z baletnicą lub pościel z tańczącą wróżką.

Pokój dla chłopca nierzadko urządzony jest w stonowanych kolorach granatu lub brązu. Dlatego też świetnie się tu sprawdzi pościel granatowa, pościel szara lub pościel beżowa. Wybór kolorystyki oczywiście zależy od ogólnego wystroju pokoju chłopięcego. Dla fana kosmosu znajdziesz pościel zdobioną gwiazdami czy statkami kosmicznymi. Dla małego mechanika mamy pościel z samochodem, czy helikopterem. W naszym sklepie dostępna jest również pościel z dinozaurami dla małych odkrywców.

Pościel dziecięca bawełniana

Aby uprzyjemnić dziecku sen można wybrać pościel dla dzieci z nadrukiem z jego ulubioną postacią bajkową lub zwierzątkiem. Pełną kolorów i barw lub w stonowanej kolorystyce. Dostępne są one w wielu różnych modelach, co pozwala dopasować kolorystykę do pomysłu na aranżację pokoju dziecięcego.