Aranżacja pokoju dziecięcego - praktyczne dodatki i tekstylia
BLACK WEEKEND -15% na zakupy! Kupon rabatowy BLACKWEEK wpisz w koszyku!
Kupon ważny przy zamówieniu powyżej 100zł. Promocja ważna do 27.11.2022. do północy.
* promocja nie obejmuje zabawek i gier dla dzieci.

Ze względu na okres przedświąteczny realizacja zamówień może być nieznacznie opóźniona. Z góry przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość 🌟

1–24 z 605 produktów

Dla dzieci

Aranżacja pokoju dziecięcego – praktyczne tekstylia dla dzieci

Odpowiednia aranżacja pokoju dziecięcego odgrywa niezwykle istotną rolę. Należy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć bezpieczną i przyjazną młodemu człowiekowi przestrzeń, w której ten będzie chętnie przebywał. Jeśli nasza pociecha jest starsza i potrafi wyrażać własne zdanie, możemy skonsultować z nią wystrój pokoju dziecięcego. Pozwoli nam to uniknąć wielu błędów, jednocześnie nauczy młodego człowieka asertywności. Pytając dziecko o zdanie, pokazujemy, że liczymy się z jego opinią. Urządzanie pokoju dziecięcego w przypadku młodszych pociech zależy od rodziców i ich indywidualnych preferencji. Nie zawsze jest to zadanie proste. Niemniej pokój dziecięcy sporo zyska dzięki odpowiednio dobranym tekstyliom. Dobrze, aby te pełniły zarówno rolę dekoracyjną, jak i użytkową. Warto uczyć pociechę od najmłodszych lat poczucia estetyki, ale też zadbać o to, aby dekoracje do pokoju dziecięcego były bezpieczne, funkcjonalne i charakteryzowały się wysoką jakością. Takie oferuje sklep internetowy Dalamand.

Zasłony dla dzieci – praktyczna dekoracja okna

Chcesz stworzyć piękną aranżację pokoju dziecięcego? Jednocześnie, chcesz aby dodatki były praktyczne i funkcjonalne? Postaw na zasłony do pokoju dziecięcego. Bajkowe wzory na zasłonach dla dzieci sprawią, że dziecko będzie czuło się pewnie i bezpiecznie. Przebywanie w towarzystwie ulubionych bohaterów, postaci z bajek, w barwnej kolorystyce z pewnością poprawi nastrój dziecku.

Dodatkowo zasłony dziecięce zapewnią prywatność i zasłonią dostęp promieni słonecznych w upalne dni. Wieczorami zaciągnięte zasłony w pokoju dziecięcym sprawią, że dziecko poczuje się bezpieczniej bawiąc się i przebywając w towarzystwie ulubionych postaci czy bohaterów.

Koc dla dziecka – praktyczna ozdoba pokoju

Kocyk dziecięcy może pełnić zarówno rolę praktyczną, jak i dekoracyjną. Długie, zimowe wieczory często bywają chłodne. W takich chwilach każdy, w tym nasza pociecha, chce znaleźć otulenie, sięgając po puszysty koc. Warto zadbać o to, aby ten nie tylko rozgrzewał dziecko po powrocie do domu, ale też pełnił rolę estetyczną.

Narzuta do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to swoisty azyl dla dziecka. Pełni funkcję fortecy, cichego kącika do nauki, zabawy czy chwili dla siebie. Jest również świetnym miejscem na wszelaką zabawę z wykorzystywaniem niezbędnych, nie rzadko brudzących, akcesoriów.
Jeśli chcemy, aby pościel dziecka dłużej zachowała świeżość i czystość, to doskonałym rozwiązaniem jest narzuta na łóżko dziecięca. Spełni zamierzoną funkcję ochronną, narzuta świetnie udekoruje dziecięcy pokój. Narzuty na łóżko dla dzieci są niezwykle kolorowe, barwne, z różnorodnymi wzorami.